VELUX - Interiérové tienenie

Vnútorné zatemňujúce rolety

Plne zatemňujúce rolety pri plnom rozvinutí zaručia, že do izby neprenikne ani štrbinka svetla. Rovnako ako kombinované rolety. Tie v sebe obsahujú plisovanú roletu pre príjemné tienenie počas dňa či studených mesiacov a zatemňujúcu roletu. Na okne si ich môžete nastaviť do akejkoľvek polohy.

Špeciálna dvojito plisovaná roleta poskytuje dokonalé zatemnenie a je možné ju nastavovať aj od hornej hrany okna. Zároveň funguje ako tepelná izolácia proti prenikaniu chladu.

Oživenie interiéru nemusí byť len o farebných stenách a nábytku. Okná tvoria v miestnostiach výrazné a veľké plochy. Prečo to nevyužiť? Sortiment VELUX ponúka tri druhy roliet, ktoré sa ovládajú veľmi jednoducho a umožňujú si vybrať zo širokej kolekcie farieb.

Pre zatemňujúce a kombinované rolety si okrem tisícov odtieňov môžete vybrať aj detské motívy s obláčikmi, autíčkami, balónikmi či dokonca s postavičkami Disney. K dispozícii je až 18 motívov.

Tienenie pre strešné okná

Vraví sa, že najkrajší priestor v dome je ten v podkroví. Žiaľ, v lete v ňom vie byť neznesiteľne horúco. Tento problém má našťastie hneď niekoľko jednoduchých riešení. Sú nimi rôzne typy zatienenia či zatemnenia strešných okien.

Miestnosti pod strechou sú vystavené najväčšej ploche, na ktorú dopadajú slnečné lúče. Zásadný podiel tepla však do interiéru preniká práve cez okná. Sortiment značky VELUX, ktorý máme v ponuke v jeho celej šírke, umožňuje teplo zablokovať ešte predtým, než sa dotkne vašich oblokov, ale tiež myslí aj na atraktívne interiérové riešenia, ktoré potešia nielen vás, ale aj vaše deti.

Vaše potreby radi skonzultujeme a odporučíme ten pravý výrobok, ktorý splní všetky požiadavky. Neváhajte nás kontaktovať: radi vám predstavíme novinky a inovácie, ktoré spoločnosť VELUX pravidelne predstavuje. Príkladom sú rolety, ktoré vyzerajú vynikajúco aj vďaka možnostiam kolekcie Color by You, ktorá ponúka na výber tisícky odtieňov.

Žalúzie pre strešné okná

Netušili ste, že aj strešné okná môžu byť osadené bežnými horizontálnymi žalúziami? Tak teraz to už viete. Žalúzie VELUX sú osadené do hliníkového rámu a ovládajú sa veľmi jednoducho pomocou rukoväte. Vyrábajú sa z lakovaného hliníka a v ponuke sú v šiestich farbách.

Výhodou žalúzií oproti roletám je najmä ich odolnosť voči vlhkosti, preto sa odporúča ich využitie v kúpeľniach či kuchyniach. Pochopiteľne však môžu byť vhodným doplnkom akejkoľvek miestnosti.

Počet návštevníkov

Dnes 57

Tento mesiac 1569

Spolu 107508

Kontaktné údaje

+421 911 404 484

office@tmo-trade.sk

Pon - Pia

9:00 - 18:00

Jakubov 522

900 63 Jakubov

IČO: 50 157 183

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek.

Search